Nagrzewnica elektryczna XARAM Energy Heater VK 15 kW


XARAM Energy jest to marka urządzeń mająca za zadanie dostarczyć urządzenia o najlepszym stosunku jakości do ceny. Nagrzewnice można zastosować jako główne źródło ciepła lub jako dodatkowego źródła ciepła w celu szybszego dogrzania ogrzewanego pomieszczenia. Nagrzewnice elektryczne XARAM Energy / HEATER VK 15 kW przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń o różnorodnym przeznaczeniu. Najczęściej są wykorzystywane do ogrzewania hal produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń socjalnych, mieszkań, pomieszczeń sklepowych i innych. Konstrukcja i wyposażenie umożliwiają zastosowanie ich zarówno jako głównych źródeł ciepła, jak i źródeł dodatkowych używanych w celu dogrzewania. Bardzo dobrze spisują się jako przenośne źródła ciepła służące do ogrzewania pomieszczeń znajdujących się w trakcie prac budowlanych oraz prac wykończeniowych. Zwarta budowa, duża wydajność cieplna, cicha praca, brak emisji spalin oraz brak zużycia tlenu są cechami decydującymi o ich przydatności do ogrzewania pomieszczeń, w których przebywają ludzie i zwierzęta.

Nagrzewnice elektryczne w trakcie pracy, w przeciwieństwie do nagrzewnic spalinowych bez odprowadzenia spalin, nie emitują pary wodnej. Fakt ten powoduje przydatność tych urządzeń do ogrzewania pomieszczeń w celu ich osuszania. Nagrzewnice elektryczne Heater wyposażone są w termostat umożliwiający płynną regulację maksymalnej temperatury w pomieszczeniu, posiadają również zabezpieczenie przed przegrzaniem, funkcję reset oraz praktyczne uchwyty ułatwiające ich przenoszenie. Proste w obsłudze i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zarazem ekonomiczne w eksploatacji doskonale sprawdzają się w długotrwałym użytkowaniu.

O firmie:

MARAX Import-Export jest przedstawicielem firmy Inelco Polska SP. Z O.O. – producenta nagrzewnic elektrycznych produkowanych pod markami Dania, Heater i XARAM Energy. Poza produktami finalnymi MARAX prowadzi sprzedaż części zamiennych do wszystkich nagrzewnic produkowanych wcześniej pod markami Dania, Heater, Master.

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych i firmy instalatorskie. Oferujemy wysokie rabaty i wsparcie techniczne.

Nagrzewnica LB9 z zabezpieczeniem IP54

Nagrzewnica kanałowa VK15

Moc : 9 kW 15 kW
Wydajność (kcal/h) : 1548/4643/7739 6450 – 12900
Przełącznik 1 : Wentylator Wyłączona
Przełącznik 2 : 1,8 kW Wentylator
Przełącznik 3 : 5,4 kW 7,5 kW
Przełącznik 4 : 9 kW 15 kW
Przepływ powietrza : 700/1000 m³/h 1300 m³/h
Zasilanie (V/Hz) : 400V 3N 400V 3N
Natężenie prądu (A) : 16 A 21,6
Regulacja termostatem : Standard standard
Waga (kg) : 16 23,5 kg
Wymiary (mm) : 670 x 450 600 76 x 41 x 39
Klasa zabezpieczeń : IP 54 IP 44
Gwarancja : 3 lata 3 lata
Nagrzewnice elektryczne XARAM Energy Heater VK  kupisz w naszej sieci sprzedaży w Polsce (kliknij …>>>) lub na www.marax.pl 

ZASTOSOWANIE:

Prace budowlane, ogrzewanie obiektów przemysłowych i rolnych: hal, magazynów, szklarni, warsztatów itp. Idealne do precyzyjnego utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniach, w których wymagane jest wysokiej jakości powietrze. Wytrzymała – zaprojektowana do ciągłej pracy przez kilka miesięcy w sezonie zimowym. Wysoki poziom zabezpieczeń (IP44) pozwala na bezpieczne stosowanie nawet w obiektach o dużej wilgotności powietrza.

Konstrukcja i zasilanie: Nagrzewnice produkowane są według europejskich standardów. Obudowy wykonane są z blach ze stali nierdzewnej, co bardzo dobrze zabezpiecza je przed korozją. Szczelne grzałki rurkowe nie przepalają się. Nagrzewnice wyposażone są w stojaki i rączki umożliwiające swobodny transport również podczas pracy urządzenia.